Aktualności

„Współczesny wymiar bezpieczeństwa” będzie tematem kolejnego już wykładu otwartego z cyklu spotkań w ramach tzw. Akademii Bezpieczeństwa Ratownictwa i Ochrony Ludności. Wykład poprowadzi nadbryg. Janusz Skulich, Dyrektor Rządowego Centrum Bezpieczeństwa. Zapraszamy do udziału.

Z przyjemnością informujemy, że w dniach 15-17 września 2015 r. w Krakowie odbędzie się, organizowana co dwa lata przez Szkołę Aspirantów PSP, Komendę Główną PSP we współpracy z Ministerstwem Kultury i Dziedzictwa Narodowego, Ministerstwem Spraw Wewnętrznych, Ministerstwem Obrony Narodowej, Międzynarodowym Centrum Kultury w Krakowie oraz Małopolskim Oddziałem Stowarzyszenia Inżynierów i Techników Pożarnictwa, Międzynarodowa Konferencja "Ochrona dóbr kultury na wypadek szczególnych zagrożeń – bezpieczeństwo użytkowania obiektów zabytkowych".

W dniu 23 maja 2015r. w Szkole Aspirantów Państwowej Straży Pożarnej w Krakowie po raz kolejny pod hasłem „gdzie pracuje moja mama i mój tata”, odbył się piknik z okazji Dnia Dziecka.