dno

ffighter2

fundacja solidarni

gal

I miejsce i tytuł mistrzów województwa obroniła drużyna z Komendy Miejskiej PSP w Krakowie, która uzyskała 10 pkt. Startująca w zawodach reprezentacja Szkoły ( 13 pkt) zajęła ostatecznie III miejsce, przegrywając z Komendą Miejską w Tarnowie ( 13 pkt) niższym miejscem w konkurencji pożarniczego ćwiczenia bojowego.

W konkurencjach indywidualnych najlepsze miejsce zajął Michał Gąska, który z czasem łącznym 32,36 sekundy wygrał w klasyfikacji dwuboju pożarniczego będąc pierwszym w konkurencji pożarniczego toru przeszkód -17,28 sek. oraz drugim w konkurencji drabiny hakowej -15,08 sek.

Poniżej miejsca SA PSP Kraków w poszczególnych konkurencjach:

-pożarniczy tor przeszkód 100 metrów- czas 116,67 sek.-2 miejsce

-wspinanie przy użyciu drabiny hakowej-czas 113,44 sek.-3 miejsce

-sztafeta pożarnicza 4x100 metrów-czas 64,22 sek.-1 miejsce

-pożarnicze ćwiczenie bojowe-czas 35,69 sek.-7 miejsce

Reprezentacja Szkoły wystąpiła w następującym składzie:

MICHAŁ GĄSKA, SEBASTIAN JAKUBIAK, KONRAD ABRAM, MICHAŁ MARYON, GRZEGORZ ARCZYŃSKI, ARTUR BARAŃSKI, MICHAŁ BŁASZCZYK, GRZEGORZ MRÓZ, ROGER KLOS, DAMIAN DZIĘGIEL, JAKUB WLECIAŁ (zawodnicy) DARIUSZ MACZUGA, TOMASZ KOWALSKI (trenerzy).